Kampaň 6/2015

Oblasť: Nitra, Zlaté Moravce a Vráble.

Kampaň 6

Prináša revolučnú novinku v starostlivosti o pleť, a to v podobe pleťových krémov NUTRAeffects, ktoré obsahujú unikátne semienka CHIA.

Chia semienka pochádzajú s Latinskej a Strednej Ameriky a ich účinky poznali už Mayovia a Aztékovia, pre ktorých boli Chia jednou zo štyroch hlavných potravín.

Semienka Chia sú zdrojom dlhotrvajúcej energie, a tiež majú hydrofilné vlastnosti, čo má za následok vláčnosť pleti a jej vnútornú hydratáciu. Okrem toho obsahujú zdraviu prospešný kremík a Omega-3 mastné kyseliny. Chia semienko môže vstrebať až 12- krát viac vody než aká je jeho hmotnosť.

Okrem iného krémy neobsahujú parabény a farbivá. Parabény sú naše známe Ečka, teda umelé konzervačné látky. Samozrejme aj v tých krémoch sú konzervačné látky, ale nie umelé a teda zdraviu škodlivé. Bez nich by krém nemohol mať dlhšiu exspiráciu, ale by sa asi za týždeň pokazil :). Taktiež sa používajú len prírodné farbivá vďaka výťažku zo strelície, ktorá ich obsahuje. Keďže neobsahujú umelé prídavné látky sú vhodné i pre ľudí s citlivou pleťou, sú alerologicky testované.

Preto sa Avon rozhodol využiť tieto unikátne vlastnosti a obsiahnuť ich v  krémoch, ktoré sú tu pre Vás.

Bez názvu

Krémy Nutraeffects delíme podľa typu pleti – pre všetky vekové kategórie, a pre pleť +35, +45

Podľa typu pleti:

Pre súchú pleť – modrá rada -hydratačný krém denný s ochranným faktorom (OF) 15, ktorý má krémovú konzistenciu a ľahký hydratačný krém, ktorý môžete použiť ako denný i nočný krém. Pozor ak ho použijete cez deň tento neobsahuje OF.  Je gélovej konzistencie, a ak chcete zregenerovať pokožku cez noc je možné si ho v hrubšej vrstve naniesť ako masku. Ráno len zbytok utriete a pleť tonizujete pleťovou vodou. Ak máte veľmi suchú pleť  neumývajte si ju vodou. Tá ju práve ešte viac vysušuje. Základom pre čistú a hydratovanú pleť je umyť pleť gélom, penou alebo podľa toho čo Vám vyhovuje a tonizovať pleťovou vodou. Nakoniec aplikácia krému podľa typu pleti:)

nutraeffecs hydratačný

Pre mastnú pleť – zelená rada– matný vzhľad s optimálnou hydratáciu, čo nám zabezpečujú výťažky z Chia semienok a zmatňujúce minerálne zložky, ktoré pri kontakte s pleťou absorbujú prebytočný kožný maz. Opäť tu máme denný krém s OF 15, ktorý má krémovú konzistenciu a gélový krém s nemastným zložením vhodný na deň i na noc. V tomto prípade by som ho ale nepoužila ako masku na noc pretože mastná pleť síce potrebuje hydratáciu, ale nie prehydratovanie. Znovu platí pred krémovaním pleť vyčistiť a tonizovať.

-nutra-effects-zmatnujuca-linia-avon

Pre mdlú pleť s nerovným tónom pleti – žltá rada– pre rozžiarenie pleti, obsahuje výťažky zo semienok Strelície, ktoré sú prírodným zdrojom farbiva, a preto zjednocujú tén pleti a prinavracajú jej rozžiarený a zdravý vzhľad. Máme tu denný krém s OF 20, nočný krém a rozžiarujúci tónovací denný krém s OF20, ktorý pleť hydratuje, jemne tónuje a okamžite redukuje nedokonalosti a zjednocuje pleť. Je výborný na leto ako náhrada za make up.

-nutra-effects-rozziarujuca-linia-avon

Vrámci novej línie pleťových krémov Avon prináša i čistiacu penu pre normálnu až zmiešanú pleť a zmatňujúcu pleťovú vodu, ktorá obsahuje zmatňujúce minerálne čiastočky vhodnú pre zmiešanú až mastnú pleť, ale môžu ju používať všetky ostatné typy pleti.

pleťová voda , čistiaca pena

Skúsenosti:

Nutraeffects je nová línia, ktorá nahrádza Solution, je vylepšená, kvalitnejšia a ešte zdravšia. Ja mám zmiešaný typ pleti a začala som používať gélový zmatňujúci krém. Som s ním spokojná, pretože vidím, že sa cez deň toľko nelesknem ako predtým a pleťová voda je naozaj výborná, pekne vyčistí zbytok nečistôt a nemám pocit , že by sa mi pleť scvrkávala , takže ju nevysušuje. Veľmi príjemne vonia. Tie minerálne zmatňujúce zložky sú usadené naspodku, a preto ju treba pred použitím potrepať. Moja mama skúša pre mňa jednotlivé krémy a má normálnu pleť už s vráskami. Používa teda denný hydratačný krém a podľa nej je naozaj veľmi príjemný, dobre sa vpíja do pleti, krásne vonia ( a to aj ostatné rady majú naozaj príjemnú vôňu ). Pleť má hydratovanú dostatočne a nemá pocit zaťaženiu z hydratácie.

Krémy pre pleť + 35 a + 45 nabudúce

 

 

  • http://www.avonblog.sk/clenovia/cica22/

    naozaj výborná vec, používam hydratačný gélový krém a som veľmi spokojná, na noc si ho možete dať aj v hrubšej vrstve ako masku, kto potrebuje pleť zregenerovať a ráno si ju len očistite tonizujúcou pleťovou vodou…