Kampaň 04/2015

Oblasť: Nitra, Zlaté Moravce a Vráble.

Kampaň 04/2015

 

Milý priatelia!

Ani sme sa nenazdali a máme tu kampaň 4. Neviem ako Vám, ale mne to veľmi letí, aj keď musím povedať obdobie, ktoré sa k Nám chystá zbožňujem. Jar je pre mňa začiatok, a hlavne zahodenie ťažkých kabátov, huňatých šálov a čiapiek cez ktoré nás ani nie je vidno. Radšej mám volné šaty, tričko, jeany a ľahkú obuv. A najviac sa teším na čerešne 🙂

Aj keď tie mi už Avon priniesol v podobe vône Avon Cherish tie na jedenie mám ešte radšej.

Vrátme sa však ku kampani, tá nám prináša novú špirálu, nové trendy v doplnkoch a vynovenú radu ANEW Ultimate MULTI-PERORMANCE.

 

ŠPIRÁLA SUPEREXTEND WINGED OUT

špirála superextend windedout

 

Presná  ohybná kefka s jedinečným zúženým tvarom prečesáva všetky riasy, aj tie najkratšie v kútiku oka. Patrí k praktickým špirálam so schopnosťou jednoducho a rýchlo dosiahnuť zvýraznenie a predĺženie. Oko opticky otvorí a vďaka prispôsobivej kefke, ktorá riasy oddelí a krásne zvýrazní ich tvar. Zloženie s extra čiernymi vláknami úžasne predlžuje riasy a dodáva im intenzívnu farbu bez hrudiek.

špirála superextend windedout1

 

špirála superextend windedout2

Skúsila som špirálu na sebe a bola som mierne sklamaná. Kefka je super je naozaj ohybná a prečeše vám všetky riasi, oddelí ich, ale veľmi málo predĺži avšak riasy sú mierne vytočené. Farba je naozaj sýto čierna, ja som nanášala len v jednej vrstve a určite pekne kryje, ale čakala som od nej viac a po pár hodinách sa otláčala, čo nemám rada. Myslím, že Avon má i lepšie špirály ale o tom inokedy 🙂

 

 

Anew Ultimate Multi-Performance

Avon predstavuje nové vylepšené zloženie denného a nočného krému Anew Ulltimate. Je určený pre ženy od 45+ a redukuje hlavné príznaky starnutia.

Krémy Anew Ultimate Multi-Performance s novým vylepšením, sú špičkou v omladzujúcej starostlivosti o pleť. Zloženie s exkluzívnym komplexom Celluvive, ktorý obsahuje výťažky z ázijskej rastliny tiliacora triandra, známej pre svoje blahodárne účinky, aktivuje proces bukovej obnovy a dodáva pleti žiarivý vzhľad.

Znižuje viditeľnosť hlbokých vrások, obnovuje pevnosť a zjednotenie tónu pleti, spevňuje kontúru tváre a zabezpečuje 24 hodinovú hydratáciu.

Vyskúšajte vzorky, ktoré sú k dispozícii!!!

 

anew ultimate

 

 

Nové trendy

 

Slnečné okuliare

Slniečko Nám už pekne začína hriať a von má pre Vás nové, krásne slnečné okuliare, ktoré podliehajú najnovším trendom.

Mám rada slnečné okuliare, jednak si chránom zrak a tiež ich využívam ako módny doplnok, tak dámy doprajte si nové štýlové slnečné okuliare od Avonu 🙂

Začíname už v kampani 4 a hlavné novinky  sú v kampani 5.

slnečné okuliare 2015